Anasayfa Kocaali Emlak Portalı Kocaali Telefon Rehberi Fotoğraf Galerisi Kocaali Otel & Pansiyon Maden Deresi Yönetim Kadromuz
Cennet Ilçemiz Kocaali  

Go Back   Cennet Ilçemiz Kocaali > Güzel İlçemiz KoCaaLi > KoCaaLi ve KoCaaLi'lerden Son Dakika Haberleri > KoCaaLi'den Haberler

Bookmark and Share Seçenekler Stil
Alt 16-November-2010, 11:44   #1
Erman CİNASOGLU
Haber Editörü

Erman CİNASOGLU Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hizmet Puanı: 1050
Hizmet Derecesi : Erman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud ofErman CİNASOGLU has much to be proud of
Standart Okul Aile Birliği Yemekte Buluştu

Ortaköy İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen tanışma toplantısı, geçtiğimiz hafta içi Kocaali Merkez Plajı A.K.M.N. Balık Restaurant’ta gerçekleştirildi.

İmkanlar dahilinde destekleyeceğiz
Yapılan seçimler sonrasında Ortaköy İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanlığı’na seçilen Abdulkadir Şamlıoğlu tarafından düzenlenen tanışma toplantısı, Kocaali Merkez Plajı A.K.M.N. Balık Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeği ile bütünleştirildi. Ortaköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin genel sorunları ve okulun acil ihtiyaçlarının konu edildiği toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. Okul Aile Birliği’nin özel daveti üzerine programa katılan Ortaköy Belediye Başkanı Cemal Angın, düzenlenen toplantıda okulun acil ihtiyaçlarının kendileri tarafından not alındığını belirterek, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak amacıyla imkanlar dâhilinde her türlü desteği vereceklerini söyledi. Birlik faaliyetlerinin sürekli takip edilmesi ve çalışmaların değerlendirilmesi açısından bu tür toplantıların daha sık düzenlenmesi gerektiğini vurgulayan Angın, davetlerinden dolayı birlik yeni başkanı Abdulkadir Şamlıoğlu’na, birlik üyelerine katılımcılara teşekkür etti.

Ortaköy İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği yeni Başkanı Abdulkadir Şamlıoğlu tarafından düzenlenen tanışma yemeğine Ortaköy Belediye Başkanı Cemal Angın’ın yanı sıra Ortaköy Merkez Mahalle Muhtarı İbrahim Cengiz, Ortaköy İlköğretim Okulu Müdür’ü Hilmi Çil, Ortaköy İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Sedat Ak, Ortaköy İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Üyesi Bayram Kaş ve Ortaköy İlköğretim Okulu’nda görev yapan tüm öğretmenler katıldı.

Erman CİNASOGLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
birliği, buluştu, okul, yemekte

Seçenekler
Stil